خرید سشوار خوب و ارزان با ضمانت

0
(0)

 

سشوار پرومکس 9000وات

برای خرید اینجا کلیک کنید

خشک کردن موها همیشه یکی از چالش های روزانه انسان هاست. این مسئله خصوصا در مورد خانم هایی که موهای بلندی دارند بیشتر صدق میکند و همیشه موجب دردسر و صرف زمان زیادی میشود. از طرفی با توجه به سرعت بالای زندگی در این دوره ، همیشه سریع ترین راه انجام یک کار ، بهترین روش هم هست.


یکی از لوازمی که برای پاسخ به همین نیاز ساخته شده سشوار می باشد. این کالا در ابتدا به شکل یک کالای لوکس و فقط در آرایشگاه ها دیده میشد ولی کم کم با گسترش تولید ، راه به منازل هم پیدا کرد. سشوار های گوناگون با توان های مختلف وجود دارند ولی همیشه سشوار های پرقدرت انتخاب های محبوب تری بوده اند. ما هم یکی از پرقدرت ترین ها را به شما ارائه میدهیم.

سشوار مدل MXS-88۱۴۰۱ محصولی از برند پرومکس است که توان خارق العاده برابر با 9000 وات را دارد. این مسئله آن را تبدیل به انتخاب مناسبی هم برای مصارف شخصی و هم در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی میکند. این غول کاربردی ، دارای قابلیت تنظیم قدرت باد و همچنین تنظیم دما را دارد که از خصوصیات منحصر به فرد آن تغییر دما از گرم به سرد و بالعکس به صورت آنی میباشد.

سشوار پرومکس 9000 وات دارای طول برابر با 22 سانتیمتر و دسته ای کاملا خوش دست میباشد. وزن این کالا چیزی در حدود 780 گرم است و از مرغوب ترین جنس پلاستیک فشرده یا همان پلی کربنات تولید می شود. این سشوار که در رنگ مشکی قابل تهیه است ، کاملا کم صداست و دارای 4 کلید عملکرد موتور میباشد. همچنین با داشتن توربو کلید قابلیت تغییر دما را به صورت آنی دارد و به دلیل کیفیت ساخت بالا کاملا مناسب استفاده به صورت مداوم و در سالن های زیبایی است.

قیمت این محصول 350000 تومان میباشد

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Reply